EN PL
Urodziny w Break the Brain

Drodzy Escaperoomowicze! Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, ekipa Break the Brain postanowiła pomóc Wam uczynić dzień urodzin Waszego dziecka jeszcze bardziej wyjątkowym. Dlatego proponujemy Wam zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w Break the Brain.

Dla Waszych dzieci:


  • Zamkniemy lokal - w trakcie urodzin Waszego dziecka w Break the Brain nie będzie żadnych innych grup (oferta obowiązuje od wtorku do czwartku przez cały dzień oraz od piątku do niedzieli w godzinach 10.00-14.00).
  • Zorganizujemy im zabawę w pokoju zagadek, nad której bezpieczeństwem pieczę będzie sprawował wykwalifikowany Mistrz Gry.
  • Dzieci poniżej 13. roku życia, w pokoju zagadek, muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej, lecz w trakcie zabawy możemy zapewnić Waszym pociechom obecność animatora, który w razie potrzeby naprowadzi je na właściwy tok myślenia i upewni się, że bawią się tak dobrze, jak tylko potrafią.
  • Każdy uczestnik zabawy otrzyma pamiątkowy dyplom.
  • Zrobimy zdjęcie pamiątkowe, które wyślemy do rodziców solenizanta drogą elektroniczną.
  • Gwarantujemy miejsce, w którym po wyjściu z pokoju, dzieci będą mogły odpocząć oraz napić się lub zjeść (jedzenie i napoje we własnym zakresie).

Istnieje możliwość dostosowania pakietu do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na propozycje. :)

Drodzy rodzice, rozumiemy, że troszczycie się o bezpieczeństwo Waszych pociech. Dlatego oferujemy również dla Was możliwość przyjścia i przed podjęciem decyzji, sprawdzenia wyglądu pomieszczeń, które dostępne będą dla dzieci.


Zainteresowani?

Skontaktuj się z nami:

pod numerem telefonu: 530 506 999,

mailowo: info@escape-room.pl,


Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania :).