EN PL
Pozostałe oferty
Chcesz zaskoczyć swoich pracowników? Urządź Escape Room we własnej firmie lub na wyjeździe! Przyjedziemy, przygotujemy i przeprowadzimy zabawę w Twoim biurze. Gwarantujemy efektywny team building połączony z doskonałą zabawą.
Escape room mobile
Pokoje dedykowane to najnowocześniejsza forma reklamy dla Twojej Firmy. Ten innowacyjny pomysł zakłada przedstawienie twojego produktu (bądź usługi) z wykorzystaniem narzędzi escape roomu. targi, konferencje, prezentacje produktowe- w dzisiejszych czasach, aby dotrzeć do potencjalnego kupca liczy się oryginalność i pomysłowość.
escape room mobilny
Scenariusz przygotowywany na Twoje, specjalne zamówienie.
W Polsce grasuje nieuchwytny morderca. Do lokalnej gazety trafił list, w którym informuje on o planowanej kolejnej zbrodni. Po wielu tygodniach poszukiwań, udało nam się znaleźć świadków dotychczasowych zbrodni. Z obawy przed mordercą świadkowie przebywają w ukryciu. Aby ich przesłuchać musicie sami ich odnaleźć. Świadkowie są bardzo nieufni, każdego dnia drżą o swoje życie. Musicie zdobyć ich zaufanie, aby udzielili Wam właściwych wskazówek i. Na podstawie zeznań wszystkich świadków i zebranych materiałów dowodowych uda Wam się ustalić, kto jest następną ofiarą, gdzie dojdzie do morderstwa i kto jest mordercą.
escape room mobilny
Młody chłopak, miłośnik szyfrów i zagadek, największy wielbiciel Mariana Rejewskiego chce ukarać wszystkich mieszkańców miasta, którzy jego zdaniem zapomnieli już o swoim wybitnym obywatelu. Podkłada więc bombę gdzieś w centrum Bydgoszczy. Nie możecie do tego dopuścić! W całym mieście grasują jego pomocnicy, którzy za wszelką cenę będą próbowali wam przeszkodzić. Na szczęście jest kilku mieszkańców, którym wciąż zależy na ocaleniu miasta i pamięci o kryptologu. Oni mogą wam pomóc. Udowodnijcie razem, że Marian Rejewski  wciąż żyje w sercach bydgoszczan.
escape room mobilny
W hotelu, w którym jesteście dochodzi do morderstwa. Kto zabił, dlaczego? Wcielcie się w role detektywów, zbierzcie dowody i zdemaskujcie mordercę.
escape room mobilny
Przygotowanie zagadek elektroniczno- mechanicznych to czasochłonne zadanie. Nie masz czasu, pomysłu? Zgłoś się do nas. Zaprojektujemy, przygotujemy i dostarczymy Ci zagadkę jakiej potrzebujesz.
Escape room mobile
Brak Ci pomysłu, czasu lub inspiracji, albo po prostu nie wiesz jak ułożyć scenariusz do pokoju? Szukasz ciekawego pomysłu dla siebie. Nie ważne czy prowadzisz escape room, czy chcesz mieć taki pokój u siebie w firmie, zgłoś się do nas. Przygotujemy scenariusz dostosowany do Twoich potrzeb.
Escape room mobile

Franczyza

 

Zabawia w Escape Roomach tak bardzo Ci się spodobała, że myślisz o otwarciu własnego biznesu? Nie do końca wiesz jak i z czym to się je? Zaufaj naszemu DOŚWIADCZENIU. Zbuduj swój biznes na silnej marce jaką jest BREAK the BRAIN. Nasi klienci to ludzie, którzy pokochali zabawę w escape roomach i kontynuują podróż po całej Polsce (i świecie). Stawiamy na jakość, profesjonalizm i współpracę. Jesteś otwarty, przebojowy, chcesz osiągnąć sukces? Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w tym biznesie. Zadzwoń i umów się na spotkanie. W ramach współpracy proponujemy umowę franczyzową.  Zapewniamy wsparcie i pomoc!

Powrót