EN PL
Dla Firm

Chcesz usprawnić działania swojego zespołu? Dowiedzieć się kto jest mocnym ogniwem oraz jak Twoi ludzie reagują w sytuacji stresu wywołanego presją czasu? Przy okazji zapewnić im integracyjną przygodę, rozrywkę i produktywnie spędzony czas? Mamy coś dla Ciebie i Twojego zespołu.

To nasze pokoje pozwolą Ci rozpoznać silnego lidera- osobę, która doskonale radzi sobie w kryzysowych sytuacjach oraz tego, kto nie poddaje się w walce z czasem. Stawiamy na współpracę, bo tylko pracując zespołowo jesteśmy w stanie osiągnąć wielki sukces. Umożliwiamy oglądanie Twojego zespołu na specjalnie przygotowanych monitorach. Sprawdź sam jak radzą sobie Twoi ludzie pod presją czasu, jak wykorzystują zasoby logicznego myślenia, w jaki sposób współpracują, czy wykorzystują wszystkie zmysły aby osiągnąć cel.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową.

MOBILNY ESCAPE ROOM

A.) GRA DETYKTYWISTYCZNA
Czy wiesz, że w hotelu, w którym jesteście doszło do morderstwa? kto zabił? Dlaczego? Wciel się w rolę detektywa i razem ze swoim zespołem zbierzcie dowody, przeanalizujcie je i znajdźcie mordercę! Konferencja? Spotkanie biznesowe? A może integracja zespołowa? Wzbogać swój event o fascynującą przygodę.


B.) ESCAPE ROOM W TWOJEJ FIRMIE
Chcesz zaskoczyć swoich pracowników? Urządź Escape Room we własnej firmie lub na wyjeździe! Przyjedziemy, przygotujemy i przeprowadzimy zabawę w Twoim biurze. Gwarantujemy efektywny team building połączony z doskonałą zabawą.


C.) POKOJE DEDYKOWANE
Przeprowadzasz rozmowę kwalifikacyjną? A może chcesz sprawdzić swój team? Zgłoś się do nas. Przygotujemy pokój dedykowany twojej firmie. Scenariuszem, zagadkami i wykonaniem zajmiemy się my. Pokój będziesz mógł wykorzystać kiedy chcesz i dla kogo chcesz. Pozostaje on w pełni do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z najnowocześniejszej formy reklamy.

Powrót